'Shtypi i Ditës dhe Ju' me Andi Kapxhiun, ja çfarë shkruajnë gazetat sot e enjte 18 nëntor 2021

18 Nëntor 2021, 08:16 | Përditesimi i fundit: 2021-11-18 08:18:14

Titujt e gazetave për sot, nga pas vrasjes makabër ka edhe hije të hakmarrjes te Sali Berisha drejt përjashtimit nga PD e deri tek Rama thotë se dënimi me vdekje është i pamundur.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha