'Shtypi i Ditës dhe Ju' me Andi Kapxhiun, ja çfarë shkruajnë gazetat sot e enjte 23 shtator 2021

23 Shtator, 08:47 | Përditesimi i fundit: 2021-09-24 08:32:36

Titujt e gazetave për sot, nga ish-kryeprokurori Llalla dënohet me dy vjet burg te çfarë po ndodh realisht në PD e deri tek ku ndodhet Llalla?

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha