'Shtypi i Ditës dhe Ju' me Andi Kapxhiun, ja çfarë shkruajnë gazetat sot e Hënë 15 nëntor 2021

15 Nëntor 2021, 08:20 | Përditesimi i fundit: 2021-11-15 09:08:36

Titujt e gazetave për sot, nga PD mbledh kryesinë e vjen dita e gjykimit te enigma e partisë së re të Berisha-Meta e deri tek Reja bën 9 ndryshime.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha