'Shtypi i Ditës dhe ju' me Andi Kapxhiun, ja çfarë shkruajnë gazetat sot e hënë 22 nëntor 2021

22 Nëntor 2021, 08:45

Titujt e gazetave për sot, nga qeveria i premton LGBTI lehtësi për birësimin e fëmijëve te ja pse 11 dhjetori është Kuvend antiamerikan e deri tek Vllaznia i jep një shkelm krizës.

Programe të tjera

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha