'Shtypi i Ditës dhe Ju' me Andi Kapxhiun, ja çfarë shkruajnë gazetat sot e martë 16 nëntor 2021

16 Nëntor 2021, 08:19

Titujt e gazetave për sot, nga Basha thërret Kuvendin në 18 dhjetor te Basha sfidon zyrtarisht Berishën e deri tek rekord me "Çekiç" Shqipëria e mbyll e treta.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha