'Shtypi i Ditës dhe Ju' me Andi Kapxhiun, ja çfarë shkruajnë gazetat sot e mërkurë 10 nëntor 2021

10 Nëntor 2021, 08:43

Titujt e gazetave për sot, nga Berisha dorëzon sot 4200 firma për thirrjen e Kuvendit të PD te foltorja dhe kundërfoltorja e deri tek titulli punë portierësh.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha