'Shtypi i Ditës dhe Ju' me Andi Kapxhiun, ja çfarë shkruajnë gazetat sot e mërkurë 20 tetor 2021

20 Tetor, 08:38

Titujt e gazetave për sot, nga Zbardhet raporti i plotë i KE që i kërkon SPAK të dënojë zyrtarët e lartë te vettingu i politikanëve e deri tek Interi shfryn ndaj Sherifit.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha