'Shtypi i Ditës dhe Ju' me Andi Kapxhiun, ja çfarë shkruajnë gazetat sot e mërkurë 27 tetor 2021

27 Tetor, 08:23

Titujt e gazetave për sot, nga Berisha vetëshpallet kandidat për kreun e PD te një taktikë kriminale e deri tek tension te Partizani e Tirana e pamposhtur.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha