'Shtypi i Ditës dhe Ju' me Andi Kapxhiun, ja çfarë shkruajnë gazetat sot e premte 12 nëntor 2021

12 Nëntor 2021, 08:18

Titujt e gazetave për sot, nga enigma e kutive në zyrën e Palokës te edhe Meta non grata e deri tek Reja provokon anglezët.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha