'Shtypi i Ditës dhe Ju' me Andi Kapxhiun, ja çfarë shkruajnë gazetat sot e premte 24 shtator 2021

24 Shtator, 08:34

Titujt e gazetave për sot, nga bizneset kundër fiskalizimit kërcënojnë me grevë urie te nata e zezë e Saliut e deri tek skandal me fushat pasi kampionati luhet në dy stadiume.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha