'Shtypi i Ditës dhe Ju' me Andi Kapxhiun, ja çfarë shkruajnë gazetat sot e shtunë 16 tetor 2021

16 Tetor, 08:31 | Përditesimi i fundit: 2021-10-16 08:33:20

Titujt e gazetave për sot, nga Zbulohet lidhja 2-vjeçare e Valbona Selimllarit te beteja finale në PD E deri tek ditari sekret i Enverit.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha