'Shtypi i Ditës dhe Ju' me Andi Kapxhiun, ja çfarë shkruajnë gazetat sot e shtunë 25 shtator 2021

25 Shtator, 08:27

Titujt e gazetave për sot, nga historia e sherrit mes Inva Mulës dhe Zana Çelës te çfarë do të ndodhë me Fatmir Mediun e deri tek Kim takon Bashën dhe thotë presim të festojmë sërish me PD.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha