'Shtypi i Ditës dhe Ju' me Andi Kapxhiun, ja çfarë shkruajnë gazetat sot e shtunë 6 nëntor 2021

6 Nëntor 2021, 08:31

Titujt e gazetave për sot, nga Luana Vjollca detyrohet të mbyllë karrierën televizive te po gatitet lufta e re ballkanike e deri tek Tirana-Dinamo të buzëqeshur por pa mëshirë.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha