'Shtypi i Ditës dhe Ju' me Andi Kapxhiun,ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e enjte 2 shtator 2021

2 Shtator, 08:38

Titujt e gazetave për sot, nga Berisha shuan për 3 orë debatin për largimin e tij nga PD te pas NATO-s Rama sulmon edhe BE-në për negociatat e deri tek nuk ishim ferr o kapedan.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha