'Shtypi i Ditës dhe Ju' me Andi Kapxhiun,ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e enjtje 9 shtator 2021

9 Shtator, 08:57

Titujt e gazetave për sot, nga a do "hajë bar" PD më 10 shtator për faj të Berishës te një minutë heshtje ju lutem e deri tek spektakël kuqezi dhe Shqipëria është e dyta.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha