'Shtypi i Ditës dhe Ju' me Andi Kapxhiun,ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e mërkurë 8 shtator 2021

8 Shtator, 08:28

Titujt e gazetave për sot, nga Rama llogari të vetëve pse nuk u arrit maksimumi te provat e një falsifikimi e deri tek Reja kërkon vendin e dytë.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha