'Shtypi i Ditës dhe Ju' me Andi Kapxhiun,ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e premte 10 shtator 2021

10 Shtator, 08:32

Titujt e gazetave për sot, nga Basha zgjedh amerikanët e përjashton Berishën nga PD te fundi me turp në PD i Sali Berishës e deri tek kali ngordhi.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha