'Shtypi i Ditës dhe Ju' me Andi Kapxhiun,ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e shtunë 11 shtator 2021

11 Shtator, 09:10

Titujt e gazetave për sot, nga SHBA mbështet Bashën e Berisha i shpall "luftë" te PD drejt ndarjes e deri tek Dita e parë.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha