Shtypi i dites dhe Ju me Elda Lamja/ Këshilli Kombëtar i PD, kritikët e Bashës nuk fitojnë.

19 Korrik, 10:41

 

Këshilli Kombëtar i PD, kritikët e Bashës nuk fitojnë. Po nis një fushatë spastrimi?

Programe të tjera

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha