Shtypi i ditës dhe ju me Elda Lamja/ Largimi i kritikëve nga PD dhe shpërblimi i të besuarve

21 Korrik, 10:11

Largimi i kritikëve nga PD dhe shpërblimi i të besuarve, a është kjo taktika e duhur e Bashës për të forcuar opozitën?

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha