'Shtypi i Ditës dhe Ju' me Migena Sotiri, ja çfarë shkruajnë gazetat sot e shtunë 13 nëntor 2021

13 Nëntor 2021, 12:35

Titujt e gazetave për sot, nga rrëfimi i Bashës te dosja Taçi e deri tek kapitullon Shqipëria.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha