“Shtypi i Ditës dhe Ju” me Migena Sotirin 25 korrik / Qytetarët flasin për çmimet në zonat turistike

25 Korrik, 10:56

Turizmi/A jeni të kënaqur me shërbimet dhe çmimet që gjeni në zonat turistike?

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha