Sot merr fund vuajtja e turistëve në jugun e Shqipërisë, Report Tv siguron pamjet pak para hapjes së By-Pass të Vlorës dhe inagurimit nga kryeministri Rama

16 Korrik, 18:37

Sot do të hapet By-Pass i Vlorës. Pritet që kryeministri Edi Rama dhe ministrja Belinda Balluku të jenë të pranishëm në hapjen e këtij aksi rrugor rreth orës 19.00 të mbrëmjes së sotme, që synon të lehtësojë ndjeshëm qarkullimin e automjeteve dhe të ulë trafikun përgjatë sezonit turistik

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha