SPAK godet korrupsionin majtas dhe djathtas, si kanë reaguar Rama dhe Basha?

14 Korrik, 10:42

Emisioni Repolitix trajtoi goditjet e fundit të SPAK për të luftuar korrupsionin tek zyrtarët dhe ish-zyrtarët si majtas dhe djathtas. Si kanë reaguar Rama dhe Basha ndaj goditjeve të SPAK? Pas takimit në kryeministri a i paralajmëroi Rama ministrat për tenderat ?Të ftuar në studio Arben Meçaj,Bledian Koka,Fatos Çoçoli dhe Leonard Karaj.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha