Berisha dhe Argita, të dy 'non grata', ZBULON Ngjela: Ja çfarë fshihet te divorci Meta-Kryemadhi

24 Qershor, 18:12 | Përditesimi i fundit: 2024-06-24 18:12:51

Avokati Spartak Ngjela i ftuar në Report Tv thotë se Sali Berisha nëse dënohet penalisht ikën nga politika dhe partinë do ia lërë vajzës së tij, Argita Berisha.