Turizmi shqiptar/ Det, histori e kulturë! Vendi hap dyert për vizitorët vendas e të huaj

7 Qershor, 11:21 | Përditesimi i fundit: 2021-06-07 16:40:48

Industria e turizmit edhe pse është plagosur nga pandemia COVID-19, tanimë është gati për të nisur gjithçka nga e para dhe më të fortë.

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha