Taip Hoxha: S'kam prehje pa gjetur eshtrat e vëllait

6 Maj, 07:20

Taip Hoxha është rritur me dëshpërimin që ndjen një njeri që nuk ka një varr ku të qajë të atin vrarë nga sigurimi i shteit në vitin 1949, po ashtu edhe gjyshin, Kadri Hoxha, i vrarë nga grekët në vitin 1913. Por vite më vonë do të përjetonte këtë tragjedi sërish me pushkatimin e vëllait Ahmetit, dhe kërkimin e gjatë e të dëshpëruar të ështrave të tij

 

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha