Të IKË Rama por kush do VIJ mor Andi? “Shpërthen” telefonuesi: Janë BANDITË

6 Gusht, 11:20

Në programin “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv një telefonues ishte shumë i irrituar dhe në hall. Ai i tha gazetarit Andi Kapxhiu se OK do largohet Edi Rama nga pushteti por kush do vijë. Zotërisë nuk i ngjall shpresë asnjë politikan për të marrë pushtetin dhe thotë se të gjithë janë banditë.

Programe të tjera

Shiko të gjitha