Tiranë/ Përfshihet nga flakët garazhi i një pallati në Astir, 8 banorë të lënduar, shkrumbohen 4 makina

21 Qershor, 07:21 | Përditesimi i fundit: 2022-06-21 15:33:04

Një zjarr i madh ka shpërthyer në katin e nëndheshëm në garazhin e një pallati në rrugën "Aleksandri i Madh" në Astir. Si pasojë e zjarrit dhe tymit që ka përfshirë pallatin janë lënduar lehtë 8 banorë, ndërsa janë djegur 4 makina

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha