Topi në ‘5 pyetjet’: Basha pa karakter, PD-ja e vdekur politikisht! Largimi i Berishës në kohën e duhur do kursente përplasjet! Dy mënyra për të zgjidhur krizën në selinë blu

10 Janar, 22:19

Ish-presidenti Bamir Topi, i ftuar në emisionin '5 pyetjet nga Babaramo' në Report Tv, komentoi situatën në Partinë Demokratike, përplasjet Berisha-Basha dhe protestën e dhunshme e ish-kryeministrit të shtunën e 8 janarit. Topi deklaroi se situata nuk duhet të degjenerojë, pasi PD është një parti e shumë veprave.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha