Tragjike në Berat/ Makina përfundon në lumë, humb jetën nëna dhe fëmija 6 vjeç! VIDEO nga momenti kur del nga rruga, kangjellat 'si prej letre', s'parandaluan aksidentin

27 Qershor, 16:07 | Përditesimi i fundit: 2022-06-27 19:31:22

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mesditën e kësaj të hëne në Berat, ku nënë e bir kanë humbur jetën pasi makina me të cilën po udhëtonin ka rënë në lumë.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha