Veliaj në Report TV: Pandemia ka sjellë ndryshime në buxhet duke shtyrë disa projekte, qytetit nuk i ka munguar asgjë

17 Korrik 2020, 21:29 | Përditesimi i fundit: 2020-07-17 21:32:00

Kreu i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj i ftuar në emisionin "Pa Protokoll" në Report Tv për të folur për bilancin e punës së tij në krye të bashkisë së kryeqytetit dhe se si po përballohet situata me pandeminë dhe projektet e reja për kryeqytetin.

Programe të tjera