Vendimi i Kushtetueses për Teatrin, Vokshi: SPAK të çojë para drejtësisë ata që morën vendimin për ta shembur! Liçaj: Veliaj-Rama hapën aty varri e tyre politik

5 Korrik, 22:29

"Hapi i parë për rikthimin e rendit kushtetues" e ka konsideruar deputetja e zgjedhur e PD, Albana Vokshi, vendimin e Gjykatës Kushtetuese për pezullimin e ndërtimit të teatrit të ri dhe shfuqizimin e vendimin për kalimin e pronësisë nga Ministria e Kulturës drejt Bashkisë Tiranë.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha