Vizita zyrtare në Finlandë, Ministri Hasani pritet nga presidenti: Në NATO bashkë për sigurinë globale

12 Qershor, 16:34

Në ditën e parë të vizitës zyrtare në Helsinki, Ministri për Evropën dhe Punët e Jashtme, Igli Hasani, u prit në një takim nga Ministrja për Punët e Jashtme të Finlandës, Elina Valtonen