Vrasja e 48-vjeçarit në Sukth/ Të shoqëruar 20 persona, autorët e kanë mbajtur në vëzhgim prej kohësh, djali i mitur pa babanë e plagosur, lajmëroi fqinjët dhe e çoi në spital

19 Maj, 11:40 | Përditesimi i fundit: 2022-05-19 14:56:40

Të paktën 20 persona janë shoqëruar në polici për t'u marrë në pyetje lidhur me atentatin e regjistruar një ditë më parë në Sukth të Durrësit, ku mbeti i vrarë Arben Mërkuri, 48-vjeç.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha