'Zdromsat' dhe revoltimi i çunave, Veliaj shpjegon kuptimim

17 Korrik 2020, 21:33 | Përditesimi i fundit: 2020-07-17 21:37:34

Ja shpjegimi i kryebashkiakut për shprehjen që bëri bujë në Tiranë...

Programe të tjera