Zgjedhjet e 25 prillit, beteja për Durrësin

27 Mars, 06:45 | Përditesimi i fundit: 2021-03-27 07:38:10

Të ftuar në emisionin Pa Protokoll, Milva Ekonomi dhe Oerd Bylykbashi kandidatët në qarkun e Durrësit

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha