“Zgjedhorja”, Pano Soko: Tallje e madhe, sistemin do ta ndryshojnë shqiptarët

6 Qershor 2020, 07:20

Për identifikimin biometrik mund të mblidheshin drejtorët e KQZ dhe e realizonin, këtu ngritën ambasadat dhe të gjithë klasat politike për të mos bërë reform zgjedhore.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha