'Zgjedhorja', Stojku: Se votojmë pa u plotësuar dy kërkesat tona, listat e hapura dhe depolitizim i komisioneve zgjedhore! Të ulet pragu elektoral në 2.5%

10 Korrik 2020, 22:57

Edmond Stojku, kryetari i grupit 'Demokraci dhe Drejtësi' në Parlament tha në 'Pa protokoll" në Report Tv se nuk do të votojë marrëveshjen e 5 qershorit në Kuvend për Kodin Zgjedhor, nëse nuk merren parasysh dy kërkesat e grupit të tij që janë listat e hapura dhe depolitizimi i komisionerëve të numërimit të votave.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha