“Zihen për t’u bërë deputet, marrin 800 mijë lekë pension” zonja “shpërthen”: Turp, na pinë gjakun

23 Qershor, 09:46

Mëngjesin e sotëm në “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv u fol për çmimet e produkteve ushqimore. Por një zonjë që telefonoi analizoi pak për pensionet dhe “shpërtheu” ndaj deputetëve duke zbuluar se marrin deri në 800 mijë lekë të vjetra pension dhe kjo sipas saj është e turpshme.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha