Zonja rrëfen betejën me virusin: Më ka lënë si me të meta, vaksinohuni o popull mos bëni shaka

31 Gusht, 09:47

Vendimi i Komitetit të Ekspertëve për vaksinimin me detyrim të stafeve mjekësore, arsimtarëve dhe studentëve u diskutua mëngjesin e sotëm në “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv. Një zonjë që telefonoi rrëfeu betejën e saj me virusin dhe tha se e ka lënë si me të meta. Bën apel për vaksinim.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha