Zotëria nga Hasi tregon muskujt: Rama nuk fiton kurrë në veri, është mësuar me frikacakët e jugut

4 Maj, 09:56
  1. Një zotëri nga Hasi u bë pjesë e programit “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv mëngjesin e sotëm. Ai tha se Edi Rama i ka blerë zgjedhjet por në veri fitoi PD pasi vetë qytetarët arritën të mbronin votën. Qytetari e mbylli duke thënë: Rama kurrë nuk ka për të fituar në veri,ai është mësuar me frikacakët e jugut.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha