Zotëria rrëfen si e mposhti Covid-in: Sikur më kishin bërë magji, ditët e para tmerr

2 Dhjetor 2020, 09:50 | Përditesimi i fundit: 2020-12-02 11:09:57

Në emisionin “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv një qytetar që telefonoi nga zona e Sanatoriumit në Tiranë rrëfeu se si e mposhti koronavirusin. Zotëria tha se ishte kuruar në shtëpi për 18 ditë por sqaron se ditët e para ishin një tmerr i vërtetë  dhe ndihej sikur i kishin bërë magji.

Programe të tjera

Shiko të gjitha