POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

E pabesueshme! Çmenduria e djaloshit australian, vë bast 3000 dollarë për Kroacinë/VIDEO

Djaloshi nga Ausrtalia

Një australian ka vënë bastin më të çmendur ndonjëherë. Ai ka hedhur 3.000 dollarë australianë në bast që kombëtarja e Kroacisë, do ta fitojë Kampionatin Botëror “Rusia 2018”.

Nëse Kroacia do të shpallet kampione bote djaloshi nga australia do të fitojë plot 22.500 dollarë australianë.Jo vetëm që ka vënë bast por edhe ka bërë tatuazh në shpatull Kupën e Botërorit dhe skuadrën fituese Kroacinë.

 

an.el./b.ha.
Komento