POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Foto/Paris Hilton rrëmben vëmendjen në Festivalin e Kanës

Trashëgimtarja e hoteleve, Paris Hilton

Paris Hilton shkëlqeu me paraqitjen e saj në Kanë, derisa po tregonte unazën e fejesës. Bukuroshja kishte veshur një fustan prej ari të dielën në mbrëmjen e modës në Kanë, shkruan DailyMail.

Trashëgimtarja e hoteleve, Hilton në tapetin e kuq kishte vënë fokusin tek unaza 20 karatësh prej diamanti. “Fashion For Relief” është një organizatë jofitimprurëse, e udhëhequr nga supermodelja Naomi Campbell.

Lista e mysafirve në këtë mbrëmje përfshinte mbi 1.000 vetë, me darkë, ankand dhe shfaqje të modës. 37 vjeçarja, Hilton e cila udhëtoi në Kanë me të fejuarin e saj, Chris Zyka, shkoi vetëm në event.

 ( Paris Hilton në paraqitjen e saj në Festivalin e Kanës )

a.me.
Komento