Manastirliu publikon të dhënat: Sot 10.218 vaksinime anti-COVID

10218 vaksinime janë kryer ditën e sotme. Shifra u bë e ditur nga ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, teksa që nga fillimi i pandemisë në vendin tonë kanë marrë dozën e parë, një pjesë e tyre edhe të dytën, 324, 840 qytetarë.


Lajmi kryesor:

Mbërrijnë në Rinas 40,800 doza të AstraZenecas nëpërmjet COVAX! Manastirliu: Deri në fund të prillit 700 mijë vaksina të mbërritura! Sot 10218 vaksinime


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Rënia e rasteve me Covid-19 dhe efekti i vaksinimit, a duhet të hiqet ora policore?×

Lajmi i fundit

John

Ivi Kaso në Report Tv: Kemi dyshime për deputetë me të shkuar kriminale! S’ka bashkëpunim Rama-Basha, PD do jetë në parlament në betejë me mazhorancën