Puthi në buzë Robert Berishën, konkurrentja tregon çfarë ndodhi më pas

Puthi në buzë Robert Berishën, konkurrentja tregon çfarë ndodhi më pas

Këngëtari i njohur Robert Berisha ka qenë i ftuar në spektaklin “Love Story Talk” ku ka marrë edhe një puthje në buzë nga një prej vajzave të këtij spektakli. Konkurrentja e quajtur Kleona ka folur për herë të parë rreth puthjes me këngëtarin nga Kosova, ku la të kuptohej se ai ka insistuar të njihen më shumë.

E ftuar në një intervistë, ajo u shpreh se të dy ishin të emocionuar por ajo u tregua më guximtare dhe vendosi ta puthë këngëtarin.

“Aty në fakt na kishte kapur të gjithave emocioni, por unë si gocë më guximtare se të tjerat e bëra fakt të kryer. Xhensila e di që jam e çmendur dhe pyeti e bëri me të vërtetë kjo këtë? U ndjeva mirë”, u shpreh ajo.

Ajo u pyet gjithashtu nëse pas puthjes live në emision, Robert Berisa ka insituar ta njohë më shumë. Me përgjigjet e saj, Kleona nuk dha detaje por la të kuptohet që këngëtari ka pasur interes për të edhe pas puthjes.

Pyetje:Të tha ndonjë gjë Roberti pas programit? Ndonjë ngacmim ndonjë mesazh?

Kleona: E di që të intereson të dish çfarë pas puthjes, por nuk do t’i them.

Pyetje: Domethënë që ka pasur?

Kleona: Po gjithë kjo gocë mos ketë?

Pyetje: Ishte Roberti ai që insistoi?

Kleona: Të lutem shumë, unë jam gocë tradicionale dhe i bën burri këto gjëra.

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Riorganizimi i PD, a duhet të zhvillohet menjëherë gara për kryetarin e ri?×

Lajmi i fundit

Publikimi i tezës së provimit të Anglishtes së Maturës, Kushi: Detaj që nuk e cenon procesin, e njëjta dorë që i publikon

Publikimi i tezës së provimit të Anglishtes së Maturës, Kushi: Detaj që nuk e cenon procesin, e njëjta dorë që i publikon