15 personazhet e fëmijërisë që janë rritur sa hap e mbyll sytë (FOTO)

Saoirse Ronan, Susie nga 'The Lovely Bones'

Koha fluturon, por kur shikoni serinë tuaj të preferuar pa pushim mezi e prisni  që fëmijët në të vërtetë të rriten gjithashtu!

Ema e ëmbël nga Friends, Rachel dhe vajza e Ross,  Noelle Sheldon, apo personazhet e Harry Potter me të cilët jemi rritur.

Më poshtë janë disa nga personazhet që u bënë të famshëm që fëmijë, por tashmë janë rritur.

E.D./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A e frenon krimin në familje vetëm ashpërsimi i Kodit Penal?

Komento