2 të prekur nga koronavirusi/ Rama: 28 vjeçari, infektoi edhe babanë (VIDEO)

2 të prekur nga koronavirusi/ Rama: 28 vjeçari, infektoi edhe babanë

"Si është bërë e ditur nga MSH, ISHP ka konfirmuar mesnatën e mbrëmshme dy raste me koronavisur. Bëhet fjalë për dy raste të importuar nga Firence. Një 28-vjeçar që ka ardhur nga Hani i Hotit, dhe me një kontakt të ngrushtë familjar ka rezultuar edhe një tjetër i prekur", u shpreh Rama.


Lajmi kryesor:

2 të prekur nga koronavirusi/ Rama: Pezullohen deri më 3 prill fluturimet drejt veriut të Italisë, mbyllen shkollat 2 javë! Vetëkarantinim me detyrim (VIDEO)


/b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A mund ta bëjë SPAK vettingun e politikanëve?×

Lajmi i fundit

John

Rama: Janë investuar 800 mln euro për sektorin e ujit, e keni kthyer në sektor punësimi ku njerëzit marrin rroga kot