20 m nga rruga kryesore, pamjet nga vendi i ngjarjes ku vrasësit e Billës dogjën makinën (VIDEO)

Report Tv ishte sot në vendin ku autorët e vrasjes së Hekuran Billës dogjën makinën mbrëmjen e djeshme në Pezë të Vogël. Vendi ku është djegur makina është rreth 20 metra nga rruga kryesore. Më pas autorët i ka pritur një tjetër makinë duke u larguar me shpejtësi. Makina tip Benz me portobagazh që u përdor në vrasje dhe u dogj u vodh në Kukës, ndërsa targat i përkasin një mjeti "Renault", vjedhur në Lezhë. Brenda makinës u gjet e djegur edhe arma MP5.

1591960271_stemabenxit.jpg


Lajmi kryesor:

FOTO-Momenti i ekzekutimit të Billës! Apeli i hoqi dënimin përjetë, Enkelejda Hoxha i fali 5 vite dhe e liroi: Ka prindërit sëmurë, do punojë korrier t'u blejë ilaçet


  • Sondazhi i ditës:

    A besoni se premtimet e programit të qeverisë Rama 3 do të realizohen?×

Lajmi i fundit

John

Betimi te Meta, mbërrin Kryeministri Rama, pritet nga Drejtori i Kabinetit në Presidencë Panariti